Kurumsal
  1. Anasayfa
  2. Kurumsal
  3. Herşey Fikir ile Başlar…

Herşey Fikir ile Başlar…

SEM Plastik bünyesinde kurulan SemStudio ile fikirleriniz ürün haline dönüşüyor. SemStudio, güçlü tasarım kadrosu ve konusuna hakim tasarımcılarıyla farklı bakış açılarından da faydalanarak yeni konseptler ve ürünler üretmeye devam ediyor.

Değişen ve gelişen günümüz pazarında artık üretim kadar önemli bir başka unsur daha karşımıza çıkıyor; "Tasarım". 

Tercih edilen ürünlerde kalite, bir gereksinim halindedir. Ve kalite ancak görsellikle ile birleştiği noktada mükemmelliği yakalayabiliyor. Bununla birlikte tüketiciler kimlikli, kuruma özel, özelleşmiş ürünleri ayırt edip, seçimlerini beğenileri doğrultusunda yapabiliyor.

SEM Plastik kendi bünyesinde oluşturduğu SemStudio tasarım atölyesinde, salt fonksiyon yerine, alternatifli tasarımlarla çeşitlendirilmiş farklı fikirleri ve görsel uygulamaları gözler önüne seriyor.

Çalışmalarının amacı istenilen ürünü ve buna ait kullanımı yeniden sorgulayarak bu ürünü talep eden firmanın kimliğiyle yoğrulmuş yeni bir kullanım, malzeme ve görsellik konsepti belirlemek olan SemStudio, güçlü tasarım kadrosu ve konuyla ilgili tasarımcılarından oluşan grupla sürdürdüğü aktif atölye ve workshop çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. SemStudio, bu çalışmalarıyla farklı bakış açılarından faydalanarak kendi iş alanını çok yönlü görüyor ve birbirinden ilginç konseptler üretiyor.

SemStudio, geniş bir tabana yayarak geliştirdiği workshoplar, güçlü kadrosu ve vizyonel bakışı ile müşterisine özel, "eşsiz" ürünleri SEM'in kalitesiyle birleştirerek "mükemmel" e imzasını atıyor...

 

resim-1 resim-2 resim-3 resim-4 resim-5 resim-6
WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş