PLMA FUARINDA SİZLERLEYDİK, KASIMDA GULFOOD MANUFACTURER'A BEKLERİZ...

PLMA'nın 2018 Uluslararası "Market Markası Dünyası" Ticari Fuarı,  29-30 Mayıs 2018 tarihlerinde Amsterdam'daki RAI Fuar Merkezinde düzenlendi .

Özel etiketli ürünler sektörüne yönelik olarak 1986 yılından beri her yıl düzenlenen ve 41.625 m2 alana kurulan  fuarda 69 ülkeden 2583 katılıcı yer almış, 110 ülkeden 14.500'ü aşkın profesyonel ziyaretçi tarafından ziyaret edilmiştir.

Yurtiçi, yurtdışı retail firmalarının ziyaret ettiği standımızda özellikle çevre dostu ürünlerimiz ve yeni tasarımlarımız sizlerin beğenilerine sunuldu. Türk markasını 160 Ülkede kullanıcısıyla buluşturan firmamız yeni fuarla Türk ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Satış stratejisini Dünya’nın her yerinde Türk bayrağını ve Sem bayrağını dalgalandırmak üzerine kuran Dış Ticaret Müdürümüz Özkan Çelik, Fuarı ve katıldığımız diğer fuarları değerlendirirken özellikle şunu belirtmektedir: “SEM Plastik olarak 1 dolar daha fazla ülkemize getirirsek, amacımıza ulaşırız. Tüm Dış Ticaret Ekibimizin ana motivasyonu işte budur…

 

Fuar hakkında detaylı bilgi için https://www.plmainternational.com/ linkine tıklayınız.

 

                                                           GULFOOD MANUFACTURER

 

Ortadoğu Bölgesinin en büyük fuarı olan Gulfood Manufacturing 6-8 Kasım 2018 tarihleri arasında Dudai World Trade Centre da gerçekleşecektir. Dünyanın en büyük ilk 3 fuarı arasında yer alan etkinlik; gıda işleme, paketleme ve lojistik konularında çözümler sunan 1600'den fazla global tedarikçi, sektörün, üretim, kapasite ve otomasyon sorunlarına çözüm arayacaktır. 

Detaylı bilgi için tıklayınız http://www.gulfoodmanufacturing.com/about-the-show

Fuar dahilinde, halihazırda tasarımlarını yürüttüğümüz ve kullan-at sektörünün tüm alışkanlıklarını yeniden gözden geçirerek oluşturduğumuz ve kullan-at’a yeni kimlik kazandıran ürünümüzün tanıtımı da yapılacaktır.

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş