02.11.2015 Tarihli Silivri Hürhaber Gazetesinde Ersin ERGİN imzalı haberde Sem Plastik kutlama yemeğinden bahsedildi.

SEM Plastik’ten başarı kutlaması
Gıda güvenliği konusunda hassas çalışma anlayışının meyvesini A sınıfı notla yenilenen belgeleriyle alan SEM Plastik A.Ş., takım ruhuyla hareket ederek sinerjik bir güç yakalayan personelini Lüxet Et Restaurant’ta düzenlenen motivasyon yemeğiyle kutladı. Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı içinde yer almasının yanında Amerikan konsolosluğunca yapılan araştırmada Doğu Anadolu’nun ilk 100 firması arasında gösterilen bölgemizin köklü firmalarından SEM Plastik A.Ş., plastik sektöründe kaliteli ürün, hizmet ve üretim yöntemine harcadığı emek ve yatırımlarını başarıyla taçlandırıyor. Ürünlerini uluslararası düzeyde kayıt altına aldırarak müşterilerine sağlıklı ve sürdürülebilir bir üretim teminatı sunan SEM Plastik A.Ş., çalışanlarıyla oluşturduğu güçlü ilişkisini sürdürülebilir kılmak amacıyla motivasyon gecesi organize etti. 

EROĞLU: VİZYONUMUZA UYGUN HEDEFLERİMİZE BİRLİKTE ULAŞIYORUZ 
SEM Plastik A.Ş. kadrosu, 30 Ekim Cuma akşamı Lüxet Et Restaurant’ta bir araya gelerek ülke ekonomisine yaptıkları katkıyı, bugünlerini ve yarının hedeflerini değerlendirdi. Teknoloji geliştikçe kendini yenileyen firma, sektördeki tarihçesini üretim hayatına başlangıcından bugüne giden yolu özel bir sunum gösterisiyle aktardı. 
Seyahat servis ekipmanları, plastik bardak, tabak, enjeksiyon çatal, kaşık, bıçak, baskılı kap çeşitlerini içinde barındıran çok geniş bir ürün yelpazesine sahip; yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda lider bir firma konumuna ulaşan SEM Plastik A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, gecenin anlam ve önemini belirten şu konuşma ile mesai arkadaşlarına seslendi: "Şirketimizin ilk yıllarında 24 saatte 7500 ürün çıkarabilirken şu an 200 binden fazla ürün çıkarıyoruz. 
Avrupa’ya, Afrika’ya, Uzakdoğu’ya hatta Madagaskar’a bile ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin ulaşmadığı bir ülke kalmadı. Sektörde en iyisini birlikte yaptık, en güvenilir tedarikçi ödülünü aldık. 
Son olarak BORPLAS’ın Sürdürülebilir İş Ödülü’ne layık görülmemiz başarılı bir çizgide ilerlediğimizin en yeni göstergesi.  Ambalaj ve tek kullanımlık ürünlerde dünyada hayatı kolaylaştıran marka olma vizyonumuz çerçevesinde müşterilerimizi iş ortağımız kabul ederek ve çevreye duyarlılığını esas alarak, toplumlara sürdürülebilir,  güvenli ve kaliteli ürünler sunmaya devam edeceğiz. Emekleriniz yadsınamaz, hepinize teşekkürü bir borç biliyorum.” 
Firma çalışanları Lüxet Et Restaurant’ın fasıl ekibi eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.
 

Haber:
Ersin ERGİN

http://www.hurhaber.com.tr/haber/goster/sem-plastikten-basari-kutlamasi.html

 

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş