Dünyaya Türk Ambalaj Sektörünün Bayrağını Taşıyoruz.

Ambalaj sektörünün en önemli konferanslarından biri olan “Thin Wall Packaging – İnce Cidarlı Ambalaj ”  Konferansı 1-3 Aralık 2015 tarihinde  Almanya’da gerçekleşti. Nestle, Sabic, Borealis gibi sektörün dev markalarının katıldığı Endüstrisi konferansa Türkiye’den Sem Plastik ikinci defa davet edildi. Ambalaj sektöründeki Pazar yönelimlerinin, gelişmelerin ve yeniliklerin konuşulduğu konferansta Fabrika Müdürümüz Orhan Göçer “Türkiye’deki İnce Cidarlı Ambalaj” konulu bir sunum yaptı.

Global ölçekte, plastik ambalaj sektörünün en önemli oyuncularına ve politika belirleyicilerine hitap eden Sayın Göçer,  Türk plastik ambalaj sektörünün mevcut durumu, potansiyelleri ve gelecek projeksiyonu ile ilgili detaylı bilgiler verdi. Özellikle Avrupa’lı sektör oyuncuları için Türkiye’de sektörün üretim gücü ve bağlı endüstrilerdeki gelişmeler ile sunduğu fırsatlara vurgu yapan Sn Göçer, Türk Plastik Ambalaj sektörünün seçkin dinleyiciler tarafından daha yakından tanınmasına katkı sağlamıştır.

Konferans ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.amiplastics.com/Events/Resources/Programme/TWP2015%20Programme.pdf

 

Bu sene yapılan sunumun video çekimleri henüz elimize ulaşmadığından dolayı konferansa ilk davet edildiğimiz 2012 yılında, Genel Müdürümüz Yavuz EROĞLU tarafından yapılan sunuma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş