İhracat ve Ticaret Finansmanı Konferansında Söz Yine SEM’de…

Finans sektörünün Dünya’da  en önemli organizasyon kuruluşlarından GTR/Exporta’nın düzenlediği  “TURKEY TRADE & EXPORT FINANCE-  Türkiye Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı  ”  22-23 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul, Shangri-La Hotel de gerçekleşecektir

Bank of America Merrill Lynch, BNY Mellon, GS Banque Geneva, Yapı Kredi Bankası, Odea Bank,  Finansbank, International Islamic Trade Finance Corporation (ITFC), UniCredit, US Exim, Koç Holding, Yıldız Holding, Nurol Holding gibi kuruluşların üst düzel yöneticilerinin katıldığı konferansta son dört yıldır olduğu gibi bu yılda Genel Müdürümüz Yavuz Eroğlu bir sunum yapacak. “Bölgenin petrokimya ticaretinin bağlanması” yönündeki projeleri, seçkin dinleyicilerle paylaşacak.

Büyüyen Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu Ticaret Finansmanı kaynaklarının uluslararası firmalar, finans kuruluşları ve uzmanlarca tartışılacağı konferansta Sayın Eroğlu sektörel bir vaka çalışması ile finans sektörüne ışık tutacaktır.

Konferans, özellikle Hammadde ithalatında/ticaretinde yoğun olarak kullanılan finansman yöntemlerinin ve ihracat finansmanının işlendiği ve bu konudaki önemli finansman kurumlarıyla Network imkânı sağlayan uluslararası bir etkinliktir.

Konferans ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://www.gtreview.com/events/europe/turkey-trade-export-finance-conference-2016/

 

Yavuz EROĞLU'nun Exporta'nın 6.Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansındaki Sunumu - 2012

 

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş