DÜNYANIN EN BÜYÜK AMBALAJ FUARI OLAN ALMANYA INTERPACK’TA TÜM DÜNYA’DAN MÜŞTERİLERİMİZLE BULUŞTUK

Almanya’da düzenlenen ve ambalaj sektörünün en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan ve üç yılda bir düzenlenen “Interpack Ambalaj ve Paketleme Fuar’ı 4-10 Mayıs tarihleri arasında Duesseldorf’ta gerçekleşti.

20 yılı aşkın süredir katıldığımız Interpack, tarihinde en yüksek katılımcı talebine ulaştı. Ambalaj endüstrisi ve bununla bağlantılı işleme endüstrilerine yönelik bu uluslararası etkinlikte, ürün ve taleplerin değişiminin göz önüne alınarak, müşteri ihtiyaçlarına yönelik AR-GE faaliyetleri kapsamında tasarlanan ve BPA içermeyen yeni ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunduk. 

Fuar dahilinde öne çıkan ürünlerimizin ilki; Thermoform PS/PE baskılı laminasyon teknolojisi ile üretilen Parti Tabak Serisidir. Bu teknoloji sayesinde ihtiyaca göre ürünlere sınırsız renk grafiksel baskı yapma imkânı sağlanmaktadır.

Bununla birlikte Enjeksiyon Teknolojisi ile üretilen ve aynı zamanda bardak yüzeyine 8 renk baskı uygulanabilen; 300ml Hazır Kahve/Hazır Çorba Bardağı müşterilerimizin endüstriyel ürün paketleme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış ve büyük ilgi görmüştür.

 

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş