Sem Plastik Petkim’ den yeni ürün geliştirme özel ödülü aldı!

Bu ürün sayesinde thermoform ürünler daha şeffaf ve sert formlar alabiliyor. Ürünün geliştirmesi 29/Kasım/2010 tarihinde SEM Plastik A.Ş. Siliviri tesislerinde SEM Plastik Teknik İşler Müdürlüğü bünyesinde , ve Petkim AR-GE ve Satış Yöneticilerinden oluşan bir ekip gözetiminde yapıldı. Dunya’da toplam 6 adet , ulkemizde tek olan 2,800,00 Adet PP Bardak kapasiteli  TFT inline thermoform hattı kullanıldı. Petkim bu çalışmalarına katkılarımızdan dolayı kuruluşunun 46.yılında İzmir Aliağa Rafinerisinde düzenlediği törenle SEM Plastik A.Ş.’yi  Yeni Ürün Geliştirme Özel Ödülüne layık gördü.

Ödül 04 Nisan 2011 yılında gerçekleştirilen törenle EBSO Meclis Başkanı Sn. Mehmet TİRYAKİ tarafından  SEM Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yavuz EROĞLU’na verilmiştir.

Yeni hammaddeyle üretilen ve SEM Plastik tarafından Mc Donalds’lara üretilen Milk Shake bardaklarında  kullanımına başlanılan bu ürünlerin, Milliken tarafından , Düsseldorf Interpack  fuarinda Dunya tanıtımı yapılmıştır. Yine aynı , ürünler , PETKİM A.Ş. tarafından Brezilya Plastik Fuarinda , Güney Amerika’da tanıtılmış ve büyük beğeni görmüştür.

 
   
 
WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş