SEM Çocuk Klübü

Nasıl zevkle o oyuncak için çabaladığımızı, oyuncağımızı yaparken aslında onunla oynarken ki kadar eğlendiğimizi ballandıra ballandıra anlatırız. Aslında çocuklarımızın da bizler gibi oyuncaklarını yapmalarını isteriz içten içe…

İşte size çok güzel bir fırsat;

SEM Plastik olarak bizler de topluma ürünlerimizle kattığımız değer dışında da değerler katma peşindeyiz! Ve geleceğimiz çocuklarımızın hem tasarım hem de uygulama kabiliyetini geliştirecek, aynı zamanda geleceğin malzemesi olan plastiğin dönüşümünü gözleyebilecekleri etkinlikler oluşturduk.

Çocuklarınızla beraber gerçekleştirebileceğiniz bu etkinlikler ile onların gelişimine katkıda bulunmaya ve eski günleri yad etmeye ne dersiniz?

SEM plastik ürünlerinde birinci sınıf çevreci ve geri dönüşümlü hammadde kullanarak dünyamızın ve çocuklarımızın geleceğini de düşünerek hareket etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyeliği hatta birçoğunun yönetiminde bizzat bulunan Sem plastik bugüne kadar çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin de en büyük destekçisi olmuştur.

Şimdi de SEM Çocuk Kulübü ile kendi ürettiği geri dönüştürülebilir plastik bardak, tabak, kaşık, pipet gibi ürünlerden yapılabilecek etkinliklerle hem çocuklarınızla keyifli zaman geçirebileceğiniz aktiviteler sunarken  çocuklarda GERİ DÖNÜŞÜM kavramının da gelişmesini sağlamaktadır. İnsan vücudunun hareket etme yeteneği olan Motor gelişimini de destekleyen bu etkinlikler ile çocuklar ince motor becerilerini ve görsel gelişimlerini ciddi oranda geliştirir, aktif ve girişimci bir çocuğa dönüşür.

Birbirinden eğlenceli olan etkinliklerimizi cuma günleri sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş