Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, SEM Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu’nu ziyaret etti.

 

 

Plastik ambalaj sektörünün en büyük üreticileri arasında yer alan SEM Plastik'in, hepsi birer girişimcilik öyküsü ürünleri ve yatırımları, finans çevrelerinin de dikkatinden kaçmıyor. Perakende sektörünün devlerinden, Türkiye ve dünyadan 35'in üzerinde havayolu şirketine hizmet veren ve Filistin'deki ilk Türk yatırımını gerçekleştiren SEM Plastik, geçtiğimiz günlerde Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali'yi ağırladı. SEM Plastik'in Silivri'deki merkez binası ve fabrikasını ziyaret eden Bali, şirketin çalışmalarından övgüyle söz etti.

 


SEM Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu ve Mali İşler Müdürü Haluk Erolgil ile görüşen Adnan Bali'ye, ziyareti sırasında İş BankasıBölge Müdürü Metin Aydıngüneş ve Şube Müdürü Şaban Koca eşlik etti.

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali'nin şirketlerini ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten SEM Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu; Türkiye ekonomisi, bankacılık sektörü ve iş dünyası üzerine sohbet ettiklerini söyledi. SEM Plastik'in başarılarını yakından takip ettiklerini dile getiren Adnan Bali ise, İş Bankası olarak girişimcilere ve reel sektöre, özel bir banka olmalarına rağmen kamu duyarlılığı ile yaklaştıklarını ve bu başarılardan gurur duyduklarını ifade etti.

SEM Plastik Silivri tesislerindeki gezi sonrası, Yavuz Eroğlu, ziyaretin anısına Adnan Bali'ye inovatif ürünlerinden fırında yanmaz tabak Borplas ve "Plastiğin Tarihi" kitabını armağan etti.

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş