NİSAN AYI FUARLARIMIZLA YURT İÇİNDE DE YURT DIŞINDA DA YANINIZDAYIZ!…

 

TÜYAP tarafından Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı - PAGEV, Ambalaj Sanayicileri Derneği - ASD ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği - EGEPLASDER işbirliği ve İZFAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası'nın değerli destekleri ile 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir'de 2. kez sektörü buluşturacak. Ege Bölgesi'nde en büyük Plastik ve Ambalaj Fuarı olma yolunda ilerleyen PlastPak Fuarı; İzmir'in konumu, kapsamı, bölgesel kimliği ve dinamik yapısıyla sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden biri. Sem ürünlerinin Ege ile bulaşacağı bu fuarda özellikle baskılı ve renkli ürün gruplarımız beğenilerinize sunulacaktır.

E davetiye ve detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://plastpakfuari.com/

 

10 - 12 Nisan 2018 tarihleri arasında Hamburg – Almanya'da gerçekleştirilecek AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2018 Fuarı'na havacılık sanayi ve teknolojileri, kabin teknolojileri ve kabin idare sistemleri, kabin içi temizlik sistemleri, kokpit iç dizaynı ve kapı sistemleri, kabin iç dizaynı sistemleri, kabin aydınlatma sistemleri, kabin içi ürünleri, pencere güneşlik sistemleri, hostes üniformaları sektörleri başta olmak üzere farklı sektörler katılmaktadır.

Fuarın 2000 yılından beri her yıl düzenlendiği, sektörün dünyadaki en büyük buluşma noktası olduğu iletilmekte, 2017 yılında 82 ülkeden 600'den fazla firmanın katılımı ile düzenlenmiş olan fuarı 7000'e yakın profesyonel ve 1200' den fazla VIP ziyaret ettiği belirtilmekte olup, Fuarın toplamda 11 holde 26200 m²'lik bir alanda gerçekleştirilmiştir.

SEM plastik olarak Kabin içi malzemelerimizi ve patenti firmamıza ait ürünlerimizi sergileyeceğimiz fuarda Türk üretici olarak bayrağımızı gururla dalgalandıracağız…

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.aircraftinteriorsexpo.com/

WhatsApp ile paylaş WhatsApp ile paylaş